KONST / Litografier / Färglitografi 12555018
nr 1255 5018
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Interiör med sjöjungfru. Signerad, numrerad 54/750. Motivet: 44x36 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:31:31
20/5 10:50:12